Os 7323 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 12.02 | 2/3 | |||
Chodová Planá | 12.07 | 12.08 | 1/2 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 12.12 | 12.14 | 2/2 | ||
Brod nad Tichou | 12.18 | 12.18 | 1/1 | ||
Pavlovice | 12.22 | 12.23 | 1/1 | ||
Ošelín | 12.29 | 12.29 | 1/1 | ||
Svojšín | 12.35 | 12.38 | 1/3 | ||
Milíkov | 12.42 | 12.43 | 2/2 | ||
Stříbro | 12.47 | 12.48 | 2/3 | ||
Vranov u Stříbra | 12.52 | 12.52 | 2 | ||
Pňovany | 12.58 | 12.59 | 1/1 | ||
Pňovany zastávka | 13.02 | 13.02 | |||
Plešnice | 13.05 | 13.05 | |||
Kozolupy | 13.10 | 13.10 | 2 | ||
Vochov | 13.13 | 13.13 | |||
Plzeň-Křimice | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 13.18 | 13.18 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 13.21 | 13.21 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.26 | 13.32 | 2z | ||
Plzeň-Doubravka | 13.36 | 13.36 | |||
Chrást u Plzně | 13.43 | 13.44 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 13.46 | 13.47 | |||
Ejpovice | 13.49 | 13.50 | |||
Klabava | 13.52 | 13.52 | |||
Rokycany | 13.56 | 13.58 | 3 | ||
Svojkovice | 14.02 | 14.02 | |||
Holoubkov | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Mýto | 14.08 | 14.09 | |||
Kařízek | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Kařez | 14.14 | 14.15 | |||
Cerhovice | 14.19 | 14.19 | |||
Hořovice | 14.23 | 14.24 | 2 | ||
Praskolesy | 14.27 | 14.28 | |||
Stašov | 14.30 | 14.31 | |||
Zdice | 14.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci