Os 7304/5 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 16.12 | 2a/2 | |||
Cheb | 17.21 | 3 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 16.17 | 16.17 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 17.25 | 17.25 | |||
Chodov | 16.24 | 16.25 | 4 | ||
Stebnice | 17.28 | 17.28 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 16.29 | 16.30 | 1 | ||
Lipová u Chebu | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Královské Poříčí | 16.35 | 16.36 | |||
Salajna | 17.35 | 17.35 | |||
Sokolov | 16.39 | 16.40 | 2 | ||
Dolní Žandov | 17.38 | 17.39 | 1/4 | ||
Citice | 16.44 | 16.44 | 1 | ||
Lázně Kynžvart | 17.44 | 17.45 | 1/2 | ||
Hlavno | 16.46 | 16.46 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 17.49 | 17.49 | 2/2 | ||
Dasnice | 16.51 | 16.52 | 4 | ||
Mariánské Lázně | 17.53 | 17.54 | 2/2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 16.57 | 16.58 | 4 | ||
Chodová Planá | 17.59 | 18.00 | 1/3 | ||
Nebanice | 17.01 | 17.02 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 18.04 | 18.14 | 2/2 | ||
Tršnice | 17.07 | 17.08 | 3 | ||
Brod nad Tichou | 18.18 | 18.18 | 1/1 | ||
Cheb | 17.14 | 3 | |||
Pavlovice | 18.22 | 18.23 | 1/1 | ||
Ošelín | 18.29 | 18.29 | 1/1 | ||
Svojšín | 18.35 | 18.38 | 1/3 | ||
Milíkov | 18.42 | 18.43 | 2/2 | ||
Stříbro | 18.47 | 18.48 | 2/3 | ||
Vranov u Stříbra | 18.52 | 18.52 | 2 | ||
Sulislav | 18.54 | 18.54 | |||
Pňovany | 18.58 | 18.59 | 1/1 | ||
Pňovany zastávka | 19.02 | 19.02 | |||
Plešnice | 19.05 | 19.05 | |||
Kozolupy | 19.10 | 19.10 | 2 | ||
Vochov | 19.13 | 19.13 | |||
Plzeň-Křimice | 19.15 | 19.16 | 2 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 19.18 | 19.18 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 19.21 | 19.21 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.26 | 4v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci