Os 7303 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 5.04 | 3 | |||
Cheb-Všeboř | 5.08 | 5.09 | |||
Stebnice | 5.11 | 5.12 | |||
Lipová u Chebu | 5.14 | 5.15 | 1 | ||
Salajna | 5.18 | 5.19 | |||
Dolní Žandov | 5.22 | 5.23 | 1/4 | ||
Lázně Kynžvart | 5.28 | 5.29 | 1/2 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 5.33 | 5.33 | 2/2 | ||
Mariánské Lázně | 5.37 | 5.42 | 2/2 | ||
Chodová Planá | 5.47 | 5.48 | 1/2 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 5.52 | 6.14 | 2/2 | ||
Brod nad Tichou | 6.18 | 6.18 | 1/1 | ||
Pavlovice | 6.22 | 6.23 | 1/1 | ||
Ošelín | 6.29 | 6.29 | 1/1 | ||
Svojšín | 6.35 | 6.38 | 1/3 | ||
Milíkov | 6.42 | 6.43 | 2/2 | ||
Stříbro | 6.47 | 6.48 | 2/3 | ||
Vranov u Stříbra | 6.52 | 6.52 | 2 | ||
Pňovany | 6.58 | 6.59 | 1/1 | ||
Pňovany zastávka | 7.02 | 7.02 | |||
Plešnice | 7.05 | 7.05 | |||
Kozolupy | 7.10 | 7.10 | 2 | ||
Vochov | 7.13 | 7.13 | |||
Plzeň-Křimice | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 7.18 | 7.18 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 7.21 | 7.21 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.26 | 4z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci