Os 7025 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 14.33 | 3 | |||
Tršnice | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Nebanice | 14.44 | 14.45 | |||
Kynšperk nad Ohří | 14.48 | 14.49 | 3 | ||
Dasnice | 14.54 | 14.55 | 5 | ||
Hlavno | 14.59 | 15.00 | |||
Citice | 15.02 | 15.02 | 2 | ||
Sokolov | 15.06 | 15.07 | 2 | ||
Královské Poříčí | 15.10 | 15.10 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Chodov | 15.21 | 15.22 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 15.27 | 15.28 | 1 | ||
Karlovy Vary | 15.33 | 1a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci