Os 6953 | |
Řazení vlaku: 162 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.13 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 22.20 | 22.20 | |||
Prackovice nad Labem | 22.23 | 22.24 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 22.26 | 22.26 | |||
Malé Žernoseky | 22.29 | 22.29 | |||
Lovosice město | 22.31 | 22.32 | |||
Lovosice | 22.34 | 22.34 | 3 | ||
Lukavec | 22.37 | 22.37 | |||
Nové Kopisty | 22.39 | 22.40 | |||
Bohušovice nad Ohří | 22.42 | 22.42 | 2 | ||
Hrdly | 22.44 | 22.45 | |||
Oleško | 22.47 | 22.47 | |||
Hrobce | 22.50 | 22.51 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 22.55 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci