Os 6913 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 14.10 | 14.10 | |||
Prackovice nad Labem | 14.13 | 14.13 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 14.15 | 14.15 | |||
Malé Žernoseky | 14.18 | 14.18 | |||
Lovosice město | 14.21 | 14.21 | |||
Lovosice | 14.24 | 14.30 | 3 | ||
Lukavec | 14.33 | 14.33 | |||
Nové Kopisty | 14.35 | 14.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 14.37 | 14.37 | 2 | ||
Hrdly | 14.39 | 14.39 | |||
Oleško | 14.41 | 14.41 | |||
Hrobce | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 14.49 | 14.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 14.52 | 14.52 | |||
Záluží | 14.55 | 14.55 | |||
Hněvice | 14.58 | 14.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 15.01 | 15.01 | |||
Dolní Beřkovice | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Cítov | 15.08 | 15.08 | |||
Vraňany | 15.12 | 15.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 15.15 | 15.15 | |||
Nové Ouholice | 15.18 | 15.18 | |||
Nelahozeves | 15.20 | 15.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 15.23 | 15.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 15.28 | 15.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 15.44 | 15.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 15.48 | 15.48 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 15.50 | 15.50 | |||
Řež | 15.52 | 15.52 | |||
Úholičky | 15.54 | 15.54 | |||
Roztoky-Žalov | 15.56 | 15.56 | |||
Roztoky u Prahy | 16.00 | 16.00 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 16.03 | 16.03 | |||
Praha-Bubeneč | 16.07 | 16.07 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 16.12 | 16.12 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 16.17 | III./5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci