Os 6832 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.37 | 1 | |||
Vilsnice | 20.40 | 20.41 | |||
Choratice | 20.43 | 20.44 | |||
Dobkovice | 20.45 | 20.46 | |||
Povrly-Roztoky | 20.49 | 20.49 | |||
Povrly | 20.52 | 20.52 | 1/2 | ||
Neštědice | 20.54 | 20.54 | |||
Mojžíř | 20.56 | 20.57 | |||
Neštěmice | 20.59 | 20.59 | |||
Ústí nad Labem sever | 21.01 | 21.02 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.05 | 21.17 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 21.19 | 21.20 | 2 | ||
Bohosudov | 21.29 | 21.30 | 2 | ||
Proboštov | 21.32 | 21.33 | |||
Teplice v Čechách | 21.36 | 21.37 | 2 | ||
Řetenice | 21.39 | 21.40 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 21.42 | 21.43 | 2 | ||
Duchcov | 21.46 | 21.47 | |||
Želénky | 21.49 | 21.50 | |||
Chotějovice | 21.52 | 21.53 | |||
Bílina | 21.56 | 21.57 | 2 | ||
Bílina kyselka | 21.59 | 22.00 | |||
Želenice nad Bílinou | 22.03 | 22.04 | |||
Most | 22.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci