Os 6787 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 11.57 | 2 | |||
Obrnice | 12.02 | 12.02 | |||
Bečov u Mostu | 12.09 | 12.09 | 2 | ||
Břvany | 12.15 | 12.15 | 2 | ||
Lenešice | 12.21 | 12.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 12.24 | 12.24 | |||
Louny | 12.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci