R 675 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 5.42 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 5.49 | 5.59 | 4 | ||
Praha-Libeň | 6.05 | 6.06 | 3 | ||
Kolín | 6.46 | 6.48 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.57 | 6.58 | 2/1 | ||
Čáslav | 7.06 | 7.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 7.19 | 7.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.44 | 7.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 8.00 | 8.03 | 3 | ||
Přibyslav | 8.15 | 8.17 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 8.29 | 8.32 | 3/1 | ||
Křižanov | 8.49 | 8.51 | 3 | ||
Tišnov | 9.12 | 9.14 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 9.29 | 9.30 | 2/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.41 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci