Os 6744 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domoušice | 16.43 | 3 | |||
Solopysky | 16.49 | 16.49 | |||
Konětopy | 16.54 | 16.54 | |||
Hřivice | 16.57 | 16.57 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 17.00 | 17.00 | |||
Opočno u Loun | 17.02 | 17.02 | |||
Jimlín | 17.05 | 17.05 | |||
Louny město | 17.10 | 17.10 | |||
Louny střed | 17.12 | 17.12 | |||
Louny | 17.14 | 17.27 | 2 | ||
Dobroměřice | 17.30 | 17.30 | |||
Lenešice | 17.32 | 17.32 | 3 | ||
Břvany | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Obrnice | 17.52 | 17.52 | |||
Most | 17.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci