Os 6741 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 5.29 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 5.34 | 5.34 | |||
Louka u Litvínova | 5.36 | 5.38 | 5 | ||
Litvínov město | 5.40 | 5.40 | |||
Most-Minerva | 5.46 | 5.46 | |||
Most-Kopisty | 5.49 | 5.49 | |||
Most | 5.55 | 5.57 | 2 | ||
Obrnice | 6.02 | 6.02 | |||
Bečov u Mostu | 6.09 | 6.09 | 2 | ||
Břvany | 6.15 | 6.15 | 2 | ||
Lenešice | 6.21 | 6.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 6.24 | 6.24 | |||
Louny | 6.26 | 6.52 | 3 | ||
Louny střed | 6.55 | 6.55 | |||
Louny město | 6.57 | 6.57 | |||
Jimlín | 7.02 | 7.02 | |||
Opočno u Loun | 7.05 | 7.05 | |||
Touchovice u Loun | 7.08 | 7.08 | |||
Hřivice | 7.10 | 7.16 | 3 | ||
Konětopy | 7.20 | 7.20 | |||
Solopysky | 7.25 | 7.25 | |||
Domoušice | 7.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci