Os 6610 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.45 | 4 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 14.51 | 14.51 | 3 | ||
Ostašov | 14.54 | 14.54 | |||
Karlov pod Ještědem | 14.58 | 15.00 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 15.05 | 15.05 | |||
Novina | 15.07 | 15.07 | |||
Křižany | 15.11 | 15.26 | 1 | ||
Zdislava | 15.31 | 15.31 | |||
Rynoltice | 15.37 | 15.37 | 2 | ||
Lvová | 15.41 | 15.41 | |||
Jablonné v Podještědí | 15.45 | 15.45 | 2 | ||
Velký Valtinov | 15.49 | 15.49 | |||
Brniště | 15.53 | 15.53 | 2 | ||
Velký Grunov | 15.56 | 15.56 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 15.59 | 15.59 | |||
Mimoň | 16.02 | 16.02 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 16.09 | 16.09 | |||
Zákupy | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 16.15 | 16.15 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.22 | 16.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 16.32 | 16.32 | |||
Stružnice | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Horní Police | 16.43 | 16.43 | 2 | ||
Žandov | 16.45 | 16.45 | |||
Starý Šachov | 16.47 | 16.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 16.52 | 16.53 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.57 | 16.58 | 4 | ||
Malá Veleň | 17.01 | 17.01 | |||
Březiny u Děčína | 17.04 | 17.04 | |||
Děčín východ | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci