Os 6603 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.56 | 1/3 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | 7.02 | 7.02 | |||
Zákupy | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 7.08 | 7.08 | |||
Mimoň | 7.15 | 7.18 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 7.21 | 7.21 | |||
Velký Grunov | 7.24 | 7.24 | |||
Brniště | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Velký Valtinov | 7.30 | 7.30 | |||
Jablonné v Podještědí | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Lvová | 7.39 | 7.39 | |||
Rynoltice | 7.43 | 7.43 | 2 | ||
Zdislava | 7.50 | 7.50 | |||
Křižany | 7.54 | 7.55 | 1 | ||
Novina | 7.58 | 7.58 | |||
Kryštofovo Údolí | 8.00 | 8.00 | |||
Karlov pod Ještědem | 8.05 | 8.05 | 2 | ||
Ostašov | 8.09 | 8.09 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 8.12 | 8.12 | 3 | ||
Liberec | 8.19 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci