Os 6525 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 22.25 | 2 | |||
Obrnice | 22.29 | 22.30 | 1 | ||
Volevčice | 22.39 | 22.39 | |||
Počerady | 22.41 | 22.41 | 3 | ||
Výškov v Čechách | 22.44 | 22.44 | |||
Postoloprty | 22.49 | 22.52 | 2 | ||
Lišany u Žatce | 22.57 | 22.57 | 2 | ||
Dolejší Hůrky | 22.59 | 22.59 | |||
Tvršice | 23.02 | 23.02 | |||
Žatec | 23.06 | 23.07 | 2 | ||
Žatec západ | 23.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci