Os 6507 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 7.38 | 2 | |||
Obrnice | 7.42 | 7.43 | 1 | ||
Volevčice | 7.52 | 7.52 | |||
Počerady | 7.54 | 7.54 | 3 | ||
Výškov v Čechách | 7.57 | 7.57 | |||
Postoloprty | 8.02 | 8.03 | 2 | ||
Lišany u Žatce | 8.08 | 8.08 | 2 | ||
Dolejší Hůrky | 8.10 | 8.10 | |||
Tvršice | 8.13 | 8.13 | |||
Žatec | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Žatec západ | 8.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci