Os 6411 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 12.03 | 4 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 12.07 | 12.08 | 2 | ||
Libochovany | 12.19 | 12.20 | |||
Velké Žernoseky | 12.25 | 12.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 12.29 | 12.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 12.35 | 12.36 | |||
Polepy | 12.39 | 12.39 | 3 | ||
Hoštka | 12.44 | 12.45 | 3 | ||
Štětí | 12.50 | 12.51 | 4 | ||
Liběchov | 12.55 | 12.56 | 4 | ||
Mělník-Mlazice | 13.00 | 13.00 | |||
Mělník | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Malý Újezd | 13.07 | 13.08 | |||
Všetaty | 13.13 | 13.14 | 2/2 | ||
Ovčáry | 13.18 | 13.19 | |||
Dřísy | 13.21 | 13.21 | 3 | ||
Stará Boleslav | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Otradovice | 13.29 | 13.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 13.32 | 13.33 | |||
Lysá nad Labem | 13.37 | 1 vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci