Os 6383 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 20.00 | 3 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 20.03 | 20.03 | |||
Horní Řasnice | 20.07 | 20.07 | |||
Nové Město pod Smrkem | 20.13 | 20.14 | 2 | ||
Hajniště | 20.18 | 20.18 | |||
Řasnice zastávka | 20.23 | 20.23 | |||
Řasnice | 20.25 | 20.26 | 2 | ||
Krásný Les | 20.29 | 20.29 | |||
Krásný Les bažantnice | 20.32 | 20.32 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 20.37 | 20.37 | |||
Frýdlant v Čechách | 20.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci