Os 6376 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.59 | 1 | |||
Mníšek u Liberce | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Raspenava | 17.19 | 17.20 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 17.26 | 17.28 | 1 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | 17.32 | 17.32 | |||
Krásný Les bažantnice | 17.36 | 17.36 | |||
Krásný Les | 17.38 | 17.38 | |||
Řasnice | 17.41 | 17.42 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 17.44 | 17.44 | |||
Hajniště | 17.48 | 17.48 | |||
Nové Město pod Smrkem | 17.53 | 17.54 | 2 | ||
Horní Řasnice | 18.00 | 18.00 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 18.04 | 18.04 | |||
Jindřichovice pod Smrkem | 18.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci