Os 6332 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 20.33 | 1 | |||
Stráž nad Nisou | 20.37 | 20.37 | |||
Krásná Studánka | 20.40 | 20.40 | |||
Mníšek u Liberce | 20.45 | 20.46 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 20.49 | 20.49 | |||
Raspenava | 20.56 | 20.58 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 21.04 | 21.06 | |||
Minkovice | 21.13 | 21.13 | |||
Višňová | 21.15 | 21.16 | 2 | ||
Filipovka | 21.19 | 21.19 | |||
Černousy | 21.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci