Os 6330 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 19.33 | 1 | |||
Stráž nad Nisou | 19.37 | 19.37 | |||
Krásná Studánka | 19.40 | 19.40 | |||
Mníšek u Liberce | 19.45 | 19.46 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 19.49 | 19.49 | |||
Raspenava | 19.56 | 19.58 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 20.04 | 20.06 | |||
Minkovice | 20.13 | 20.13 | |||
Višňová | 20.15 | 20.16 | 2 | ||
Filipovka | 20.19 | 20.19 | |||
Černousy | 20.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci