Os 6308 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 7.33 | 1 | |||
Stráž nad Nisou | 7.37 | 7.37 | |||
Krásná Studánka | 7.40 | 7.40 | |||
Mníšek u Liberce | 7.45 | 7.46 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 7.49 | 7.49 | |||
Raspenava | 7.56 | 7.58 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 8.04 | 8.06 | 1 | ||
Minkovice | 8.13 | 8.13 | |||
Višňová | 8.15 | 8.16 | 2 | ||
Filipovka | 8.19 | 8.19 | |||
Černousy | 8.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci