Os 6201 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 4.26 | 3 | |||
Semonice | 4.29 | 4.29 | |||
Černožice | 4.31 | 4.32 | |||
Smiřice | 4.34 | 4.35 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 4.40 | 4.41 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 4.45 | 4.46 | 3 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 4.50 | 4.51 | 3 | ||
Čeperka | 4.55 | 4.55 | |||
Stéblová | 4.58 | 4.59 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 5.03 | 5.04 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.06 | 5.08 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci