Os 6029 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 14.51 | 2 | |||
Nová Huť v Lužických horách | 14.54 | 14.54 | |||
Svor | 15.01 | 15.02 | 5 | ||
Nový Bor | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 15.13 | 15.13 | 2 | ||
Česká Lípa střelnice | 15.20 | 15.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.24 | 15.37 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 15.43 | 15.43 | 3 | ||
Jestřebí | 15.47 | 15.47 | 2 | ||
Staré Splavy | 15.51 | 15.51 | |||
Doksy | 15.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci