Os 6025 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 10.51 | 2 | |||
Nová Huť v Lužických horách | 10.54 | 10.54 | |||
Svor | 11.01 | 11.02 | 5 | ||
Nový Bor | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 11.13 | 11.13 | 2 | ||
Česká Lípa střelnice | 11.20 | 11.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.24 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci