Os 6021 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 6.28 | 1 | |||
Krásná Lípa | 6.34 | 6.34 | 2 | ||
Jedlová | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 6.54 | 6.54 | |||
Svor | 7.01 | 7.02 | 5 | ||
Nový Bor | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 7.13 | 7.13 | 2 | ||
Česká Lípa střelnice | 7.20 | 7.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 7.24 | 7.37 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 7.43 | 7.43 | 3 | ||
Jestřebí | 7.47 | 7.47 | 2 | ||
Staré Splavy | 7.51 | 7.51 | |||
Doksy | 7.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci