Os 6017 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Svor | 19.50 | 5 | |||
Nový Bor | 19.56 | 19.59 | 3 | ||
Skalice u České Lípy | 20.03 | 20.03 | |||
Česká Lípa střelnice | 20.10 | 20.10 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.14 | 20.46 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 20.52 | 20.52 | |||
Jestřebí | 20.56 | 20.56 | 2 | ||
Staré Splavy | 21.01 | 21.01 | |||
Doksy | 21.03 | 21.04 | 2 | ||
Okna | 21.10 | 21.15 | 2 | ||
Bezděz | 21.20 | 21.20 | |||
Bělá pod Bezdězem město | 21.24 | 21.24 | |||
Bělá pod Bezdězem | 21.28 | 21.28 | |||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 21.32 | 21.32 | |||
Malá Bělá | 21.37 | 21.37 | |||
Bakov nad Jizerou | 21.40 | 21.41 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 21.45 | 21.46 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci