Os 6008 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bakov nad Jizerou | 12.04 | 4 | |||
Malá Bělá | 12.06 | 12.06 | |||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 12.11 | 12.11 | |||
Bělá pod Bezdězem | 12.14 | 12.15 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 12.19 | 12.19 | |||
Bezděz | 12.24 | 12.25 | 2 | ||
Okna | 12.30 | 12.30 | 2 | ||
Doksy | 12.36 | 13.01 | 1 | ||
Staré Splavy | 13.04 | 13.04 | |||
Jestřebí | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Srní u České Lípy | 13.12 | 13.13 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.20 | 13.35 | 1/2 | ||
Česká Lípa střelnice | 13.38 | 13.38 | |||
Skalice u České Lípy | 13.45 | 13.45 | 2 | ||
Nový Bor | 13.50 | 13.56 | 2 | ||
Svor | 14.02 | 14.02 | 4 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 14.09 | 14.09 | |||
Jedlová | 14.13 | 14.15 | 3 | ||
Rybniště | 14.26 | 14.30 | 3 | ||
Krásná Lípa | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Rumburk | 14.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci