Os 5741 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 11.50 | 1/1 | |||
Podhůří | 11.53 | 11.53 | |||
Kunčice nad Labem | 11.57 | 12.01 | 3 | ||
Klášterská Lhota | 12.05 | 12.05 | |||
Prosečné | 12.08 | 12.08 | |||
Hostinné město | 12.11 | 12.11 | |||
Hostinné | 12.13 | 12.14 | 4 | ||
Chotěvice | 12.18 | 12.18 | |||
Pilníkov | 12.23 | 12.27 | 2 | ||
Vlčice | 12.30 | 12.30 | |||
Trutnov-Volanov | 12.34 | 12.34 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 12.38 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci