Os 5637 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.03 | 2 | |||
Hradec Králové zastávka | 16.06 | 16.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Blešno | 16.14 | 16.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 16.23 | 16.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 16.27 | 16.34 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 16.38 | 16.38 | |||
Borohrádek | 16.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci