Os 5624 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 11.02 | 3 | |||
Plchůvky | 11.09 | 11.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 11.12 | 11.13 | 2 | ||
Borohrádek | 11.17 | 11.18 | |||
Žďár nad Orlicí | 11.21 | 11.21 | |||
Týniště nad Orlicí | 11.26 | 11.33 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | 11.36 | 11.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 11.41 | 11.42 | 3 | ||
Blešno | 11.45 | 11.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 11.50 | 11.51 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 11.52 | 11.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci