Os 5408 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Paka | 9.15 | 3 | |||
Nová Paka město | 9.16 | 9.17 | |||
Stará Paka | 9.21 | 9.35 | Chlumecké 2 | ||
Bělá u Staré Paky | 9.40 | 9.40 | |||
Libštát | 9.44 | 9.44 | |||
Košťálov | 9.47 | 9.48 | 2 | ||
Nedvězí | 9.52 | 9.52 | |||
Semily | 9.56 | 9.59 | 2 | ||
Železný Brod | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Líšný | 10.11 | 10.11 | |||
Malá Skála | 10.14 | 10.15 | 3 | ||
Dolánky | 10.21 | 10.21 | |||
Turnov | 10.25 | 10.40 | 1/1 | ||
Doubí u Turnova | 10.45 | 10.45 | |||
Sychrov | 10.49 | 10.49 | 3 | ||
Sedlejovice | 10.51 | 10.51 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 10.56 | 10.58 | 2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 11.04 | 11.05 | 3 | ||
Rádlo | 11.10 | 11.10 | |||
Jeřmanice | 11.13 | 11.13 | 3 | ||
Pilínkov | 11.19 | 11.19 | |||
Liberec | 11.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci