Os 5405 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.31 | 5 | |||
Pilínkov | 8.36 | 8.36 | |||
Jeřmanice | 8.42 | 8.43 | 3 | ||
Rádlo | 8.46 | 8.46 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Sedlejovice | 9.02 | 9.02 | |||
Sychrov | 9.05 | 9.06 | 3 | ||
Doubí u Turnova | 9.10 | 9.10 | |||
Turnov | 9.15 | 9.31 | 1/1 | ||
Dolánky | 9.35 | 9.35 | |||
Malá Skála | 9.40 | 9.41 | 3 | ||
Líšný | 9.44 | 9.44 | |||
Železný Brod | 9.48 | 9.49 | 2 | ||
Semily | 9.57 | 9.58 | 3 | ||
Nedvězí | 10.02 | 10.02 | |||
Košťálov | 10.07 | 10.08 | 2 | ||
Libštát | 10.10 | 10.10 | |||
Bělá u Staré Paky | 10.15 | 10.15 | |||
Stará Paka | 10.21 | 10.36 | Chlumecké 2 | ||
Nová Paka město | 10.39 | 10.40 | |||
Nová Paka | 10.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci