Os 5367 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.14 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 7.22 | 7.22 | |||
Staré Jesenčany | 7.25 | 7.25 | |||
Medlešice | 7.29 | 7.30 | 2 | ||
Chrudim zastávka | 7.32 | 7.32 | |||
Chrudim | 7.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci