Os 5236 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.04 | 1A | |||
Praskačka | 21.10 | 21.11 | |||
Lhota pod Libčany | 21.14 | 21.14 | |||
Dobřenice | 21.17 | 21.18 | |||
Kratonohy | 21.22 | 21.22 | |||
Káranice | 21.26 | 21.26 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 21.31 | 21.35 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 21.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci