Os 5222 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.34 | 1A | |||
Hradec Králové-Kukleny | 13.36 | 13.37 | |||
Praskačka | 13.42 | 13.46 | |||
Lhota pod Libčany | 13.49 | 13.49 | |||
Dobřenice | 13.52 | 13.53 | |||
Kratonohy | 13.56 | 13.56 | |||
Káranice | 13.59 | 14.00 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 14.04 | 14.05 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 14.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci