Os 5205 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 14.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 14.53 | 14.54 | |||
Káranice | 14.58 | 15.00 | 2 | ||
Dobřenice | 15.06 | 15.06 | |||
Lhota pod Libčany | 15.09 | 15.09 | |||
Praskačka | 15.13 | 15.16 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.24 | 15.29 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 15.32 | 15.33 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.35 | 15.36 | 3 | ||
Blešno | 15.41 | 15.42 | |||
Třebechovice pod Orebem | 15.45 | 15.46 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 15.50 | 15.50 | |||
Týniště nad Orlicí | 15.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci