Os 5202 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 10.32 | 3 | |||
Petrovice nad Orlicí | 10.35 | 10.35 | |||
Třebechovice pod Orebem | 10.39 | 10.40 | 3 | ||
Blešno | 10.43 | 10.44 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 10.48 | 10.49 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 10.50 | 10.51 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.55 | 11.03 | 2 | ||
Praskačka | 11.09 | 11.09 | |||
Lhota pod Libčany | 11.12 | 11.12 | |||
Dobřenice | 11.15 | 11.15 | |||
Káranice | 11.20 | 11.21 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 11.24 | 11.24 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 11.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci