Os 5200 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 5.08 | 4 | |||
Petrovice nad Orlicí | 5.11 | 5.12 | |||
Třebechovice pod Orebem | 5.17 | 5.20 | 2 | ||
Blešno | 5.24 | 5.24 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 5.29 | 5.30 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 5.31 | 5.32 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.36 | 5.41 | 1 | ||
Hradec Králové-Kukleny | 5.44 | 5.44 | |||
Praskačka | 5.49 | 5.54 | |||
Lhota pod Libčany | 5.57 | 5.58 | |||
Dobřenice | 6.01 | 6.06 | |||
Kratonohy | 6.09 | 6.10 | |||
Káranice | 6.13 | 6.14 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 6.17 | 6.18 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 6.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci