SC 515 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 681-Bmpz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Františkovy Lázně | 14.38 | 2 | |||
Cheb | 14.45 | 14.47 | 1 | ||
Mariánské Lázně | 15.04 | 15.05 | 2/3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.50 | 15.52 | 2z | ||
Praha-Smíchov | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.19 | 17.29 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.27 | 18.28 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.41 | 19.43 | |||
Ostrava-Svinov | 20.31 | 20.33 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.40 | 20.42 | |||
Bohumín | 20.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci