Os 5149 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 11.21 | 2/4 | |||
Náchod zastávka | 11.23 | 11.24 | |||
Václavice | 11.29 | 11.33 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 11.38 | 11.43 | 1 | ||
Černčice | 11.47 | 11.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 11.49 | 11.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 11.53 | 11.53 | |||
Pohoří | 11.56 | 11.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 11.59 | 12.00 | 3 | ||
Očelice | 12.04 | 12.05 | |||
Bolehošť | 12.08 | 12.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 12.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci