Os 5145 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hronov | 7.10 | 1 | |||
Velké Poříčí | 7.12 | 7.12 | |||
Náchod-Běloves | 7.17 | 7.17 | |||
Náchod | 7.20 | 7.21 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 7.23 | 7.24 | |||
Václavice | 7.29 | 7.33 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 7.38 | 7.43 | 1 | ||
Černčice | 7.47 | 7.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 7.53 | 7.53 | |||
Pohoří | 7.56 | 7.56 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 7.59 | 8.02 | 3 | ||
Očelice | 8.07 | 8.07 | |||
Bolehošť | 8.10 | 8.11 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 8.19 | 8.32 | 3 | ||
Lípa nad Orlicí | 8.35 | 8.35 | |||
Čestice | 8.39 | 8.39 | |||
Častolovice | 8.42 | 8.45 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 8.48 | 8.49 | |||
Kostelec nad Orlicí | 8.51 | 8.52 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 8.56 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci