Os 5141 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 5.18 | 2/2 | |||
Náchod zastávka | 5.21 | 5.22 | |||
Václavice | 5.27 | 5.30 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 5.36 | 5.43 | 1 | ||
Černčice | 5.47 | 5.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 5.49 | 5.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 5.53 | 5.53 | |||
Pohoří | 5.56 | 5.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 5.59 | 6.00 | 3 | ||
Očelice | 6.04 | 6.05 | |||
Bolehošť | 6.08 | 6.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 6.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci