Os 5045 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 21.30 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 21.34 | 21.35 | |||
Ústí nad Orlicí | 21.43 | 21.44 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 21.46 | 21.47 | |||
Dlouhá Třebová | 21.50 | 21.50 | 2 | ||
Česká Třebová | 21.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci