Os 5043 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 8.10 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 8.15 | 8.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.24 | 8.43 | letohradské/2 | ||
Dolní Libchavy | 8.47 | 8.47 | |||
Černovír | 8.50 | 8.51 | |||
Lanšperk | 8.53 | 8.53 | 2 | ||
Hnátnice | 8.55 | 8.56 | |||
Dolní Dobrouč | 8.58 | 8.58 | |||
Letohrad | 9.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci