Os 5024 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 17.52 | 4 | |||
Dlouhá Třebová | 17.57 | 17.57 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 18.01 | 18.01 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.04 | 18.27 | praľské/1 | ||
Bezpráví | 18.33 | 18.33 | |||
Brandýs nad Orlicí | 18.37 | 18.37 | |||
Choceň | 18.42 | 18.43 | 2 | ||
Sruby | 18.46 | 18.46 | |||
Dobříkov u Chocně | 18.49 | 18.49 | |||
Zámrsk | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Sedlíšťka | 18.55 | 18.55 | |||
Uhersko | 18.59 | 19.03 | 2 | ||
Moravany | 19.07 | 19.11 | 2 | ||
Kostěnice | 19.15 | 19.15 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 19.19 | 19.19 | |||
Pardubice-Pardubičky | 19.22 | 19.22 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci