SC 502 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 5.18 | 3 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 5.25 | 5.27 | |||
Ostrava-Svinov | 5.34 | 5.37 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.23 | 6.25 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.38 | 7.39 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.39 | 8.45 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 8.52 | 8.53 | 3A | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.11 | 10.13 | 1v | ||
Mariánské Lázně | 10.57 | 10.58 | 2/3 | ||
Cheb | 11.16 | 11.18 | 1 | ||
Františkovy Lázně | 11.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci