Os 5015 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.43 | 4 | |||
Pardubice-Pardubičky | 10.46 | 10.46 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 10.49 | 10.49 | |||
Kostěnice | 10.52 | 10.53 | 2 | ||
Moravany | 10.56 | 10.57 | 1/2 | ||
Uhersko | 11.01 | 11.01 | 1 | ||
Sedlíšťka | 11.04 | 11.05 | |||
Zámrsk | 11.08 | 11.08 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 11.10 | 11.11 | |||
Sruby | 11.13 | 11.14 | |||
Choceň | 11.17 | 11.18 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 11.22 | 11.23 | |||
Bezpráví | 11.26 | 11.26 | |||
Ústí nad Orlicí | 11.32 | 11.33 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 11.35 | 11.36 | |||
Dlouhá Třebová | 11.39 | 11.39 | 2 | ||
Česká Třebová | 11.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci