Os 4970 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.11 | II | |||
Brno-Židenice | 14.14 | 14.15 | |||
Brno-Lesná | 14.20 | 14.21 | |||
Brno-Královo Pole | 14.23 | 14.24 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 14.26 | 14.26 | |||
Kuřim | 14.32 | 14.33 | 3/2 | ||
Čebín | 14.38 | 14.38 | |||
Hradčany | 14.41 | 14.41 | |||
Tišnov | 14.45 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci