Os 4967 | |
Řazení vlaku: 714 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 16.42 | 2/4 | |||
Čebín | 16.47 | 16.47 | |||
Kuřim | 16.54 | 16.55 | 2/1 | ||
Brno-Řečkovice | 17.03 | 17.03 | |||
Brno-Královo Pole | 17.06 | 17.07 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 17.10 | 17.11 | |||
Brno-Židenice | 17.17 | 17.17 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.22 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci