Os 4876 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třebíč | 12.07 | 1/2 | |||
Třebíč-Borovina | 12.10 | 12.11 | |||
Krahulov | 12.15 | 12.16 | 3 | ||
Okříšky | 12.23 | 12.24 | 1/2 | ||
Číchov | 12.29 | 12.30 | |||
Bransouze | 12.33 | 12.34 | 3 | ||
Dolní Smrčné | 12.37 | 12.37 | |||
Přímělkov | 12.40 | 12.41 | |||
Bítovčice | 12.44 | 12.44 | |||
Luka nad Jihlavou | 12.48 | 12.51 | 2 | ||
Jihlava | 13.03 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci